Aktualności

W 2020 roku jako część następnego etapu projektu WingMakers, strona macierzysta wingmakers.com udostępniła bezpłatnie wszystkie utwory muzyczne WingMakers w wysokiej jakości, większe rozdzielczości dotychczasowych obrazów oraz ponad 70 całkiem nowych obrazów WingMakers (z miejsc: Hakomi, Zjania i Adja). 

W ramach zebrania w jednym miejscu wszystkich materiałów cyfrowych przypisanych do fizycznych komnat miejsc WingMakers, utworzony został dział "Komnaty Holistyczne". Na dział ten składają się następujące elementy:

  1. Obraz komnaty
  2. Muzyka komnaty
  3. Notatki Jamesa na temat obrazu
  4. Wiersz komnaty
  5. Filozofia komnaty
  6. Techniki powiązane z komnatą

Poniżej odnośnik do Komnat Holistycznych miejsca Starożytnej Strzały, pierwszego z siedmiu miejsc WingMakers.

kh_m1

 

 

Mimo że stworzony w roku 1997, to jakże aktualny w roku 2020 raport dr Jeremy'ego Sauthersa na temat fizycznego miejsca WingMakers.

W raporcie znalazły się nigdzie indziej niepublikowane fragmenty z wprowadzenia WingMakers dla współczesnej ludzkości, jakie zawarli na fizycznym dysku optycznym - artefakcie z komnaty 23 miejsca Starożytnej Strzały.

Dr Neruda udostępnił również krótki raport dr Williama Stevensa odnośnie Analizy Językowej obrazów, piktogramów, petroglifów pozostawionych przez WingMakers. Trzeci z raportów to fragment przeglądu artefaktów technologicznych i analiza techniczna obrazów z miejsca Starożytnej Strzały.

Raport lg

 

 

Opiekun

 

 

 

Przekład notatek Jamesa przybliżających tematykę obrazów miejsca Adja.

Opisy obrazów Adja

Coś się nam ujawnia poprzez nas samych.

 

 

Przekład notatek Jamesa przybliżających tematykę obrazów miejsca Hakomi.

Opisy obrazów Hakomi

110 miliardów ludzi ukształtowało tego podstawę.

 

 

Przekład notatek Jamesa przybliżających tematykę obrazów miejsca Zjania.

Opisy obrazów Zjania

Odczuwalna obecność świata niewidzialnego.

 

 

Opublikowane zostały nowe obrazy WingMakers. Na warstwie wizualnej zawierają one wiele elementów metaforycznych i abstrakcyjnych, w związku z czym James przygotował krótkie notatki przybliżające tematykę wokół której koncentruje się dany obraz. Notatki te będą opublikowane w polskim przekładzie w najbliższych dniach. 

wm

Gdy świadomość Suwereno-Integralności pozostaje za zamkniętymi drzwiami, obrazy WingMakers są sposobem na uchylenie tych drzwi, tak aby jednostka mogła zajrzeć do środka.

 

 

 

 

Każdy z nas jest na nieco innym etapie wewnętrznego przebudzenia. Do jednej osoby bardziej przemawia subtelna poezja, obrazy, teksty filozoficzne, ktoś inny czuje że muzyka i techniki ezoteryczne najlepiej na niego działają, ktoś inny z chęcią czyta o sekretnych działaniach, technologiach, rozwiniętych cywilizacjach, a jeszcze ktoś inny wybiera uczestniczyć w operacjach energetycznych na rzecz planety. Są i tacy, którzy korzystają z tego wszystkiego i jeszcze więcej. Grunt to poczuć, co osobiście ze mną rezonuje i z takim podejściem podchodzić do wszelkich materiałów. Po pierwsze nic na siłę. Będą osoby bardziej wrażliwe, delikatnie budzące się na rzeczywistość, które mogą poczuć się niekomfortowo czytając lub doświadczając pewnego rodzaju materiały; warto aby nie zmuszały się do tego, lecz wsłuchały w swoją intuicję. Materiały WingMakers nie skupiają się tylko na jednym rodzaju odbiorców, są raczej obszerną paletą inspiracji i możliwości dla możliwie szerokiego spektrum osób. Szeroki wybór - gdyż każdy z nas jest unikalny. W świetle takiego podejścia zamieszczam poniżej propozycje mogące dla niektórych osób być wartościową dodatkową farbą/puzzlem na obszernej palecie inspiracji do indywidualnego rozwoju. 

Wielowymiarowa układanka to gra inna niż wszystkie. Finalny obraz układanki jest wspólny, lecz sposób jej ułożenia (solucja) jest jak linie papilarne - unikalny dla każdego gracza. Układanka składa się z mitologicznych puzzli, lecz ich ilość, rodzaj i sposób łączenia są prawie inne dla każdego. Ktoś może ułożyć układankę zestawiwszy kilka tysięcy puzzli, a ktoś inny może to zrobić łącząc ich kilka. Dany algorytm ułożenia pasuje tylko do jednego gracza, dlatego zaleca się wysoką uważność na własny proces postępu w grze; ruchy mogą wydawać się głupie dla innych, ale dla danego gracza być solucją w punkt.

Na stronie tej zamieszczony jest obszerny zestaw puzzli mitologicznych WingMakers: poczynając od zestawu startowego, poprzez zestawy rozszerzone, a na sekretnych puzzlach kończąc. Unikalna solucja układanki przez danego gracza może zawierać puzzle z zestawów wykraczających poza tę stronę. Poniżej zamieszczone są propozycje puzzli mitologicznych spoza zestawów WingMakers. Część graczy może znaleźć w tych zestawach brakujące im puzzle lub instrukcje do dokonania postępu w grze, lecz równie dobrze niektórzy mogą nie znaleźć w nich żadnej składowej swojej unikalnej solucji wielowymiarowej układanki.

Elorin   

 » Zestaw P-RO

 aktualizacja

 15 października 2020
Aktualizacja sytuacji

 » Zestaw Andromeda

 aktualizacja

 24 maja 2020

 » Nietypowa Muzyka

 aktualizacja

 14 sierpnia 2020

 

 

James opublikował wszystkie utwory WingMakers w serwisie strumieniowym SoundCloud, umożliwiając bezpłatne odsłuchiwanie ich online.

Utwory te są jak kodowane biblioteki wchodzące w interakcję z przewoźnikiem duszy. Warto do nich podchodzić na podobieństwo podnoszenia ciężarów. Zaczynamy od lżejszego ciężaru (pierwsze utwory), a do pracy z większymi ciężarami (dalszymi utworami) warto solidnie przygotować się stopniowym: oczyszczaniem przewoźnika duszy, porządkowaniem wnętrza, wznoszeniem wibracji przez wyrażanie częstotliwości Miłości itp.

Naszą gotowość na dalsze utwory warto oprzeć na obserwacji reakcji własnego ciała i wsłuchanie się we własną intuicję. W zależności od osoby mogą minąć miesiące lub lata kiedy odpowiednio przygotuje się do pracy z kolejnymi utworami. Pośpiech jest tu niewskazany.

Uwaga: osoby mające dolegliwości neurologiczne lub inne wyraźne uszczerbki na zdrowiu, powinny podchodzić do odsłuchu utworów ze szczególną ostrożnością, a w razie uczucia dyskomfortu zaniechać ich słuchania.

https://soundcloud.com/wingmakers-com/albums

visuals 000103981093 yyabnv t2480x520

 

 

Po 16 latach funkcjonowania silnik strony wymagał dogłębnych aktualizacji technicznych i poprawy bezpieczeństwa informatycznego, dlatego strona została postawiona od zera na nowym oprogramowaniu. Czasem może jeszcze brakować obrazków, niektórych treści itp. stopniowo będą uzupełniane. Obecny wygląd i funkcjonowanie strony są tymczasowe. Docelowo skrystalizuje się pełniejsza wizja strony.

wm

 

 

Pierwsza część rozmowy telefonicznej Marka z Jamesem. Nagranie z polskim tekstem.

 

 

Krótki film stworzony przez Jamesa. Nagranie zawiera niepublikowaną wcześniej improwizację na fortepianie w jego wykonaniu.

 

 

wm

 

Prawdziwa siła czeka w szepcie.
Pod warstwą gruntu.
Jest wypoczęta.
Nie zgina się,
nie rzuca,
ani nie chwyta,
gdyż nie składa się z mięśni.
Ani z kości.
Ani z umysłu.
Ani nawet z niczego co ludzkie.
Zapamiętaj to.
Siła nie jest tym,
czym nauczono cię, że jest.
Siła jest wewnętrznym spojrzeniem,
które dostrzega
ja jestem my jesteśmy,
a następnie ubiera
nasze codzienne działania
w ten elegancki ubiór
i w nic innego. 
 James